erdi_d107_250_sb
ERDI D107-250-SB hole punch
22.80 tax incl.
On order: delivered from 03/06/2026
blister
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 03/06/2026
  • Delivery by DHL
Key features according to our expert
  • Length (blade): 42 mm; 1 5/8 inch
  • Overall length: 250 mm
  • Max.thickness (600N/mm²): 1 mm
  • Right/left-handed: Right-handed
Specifications / All features
  • Brand: ERDI
  • EAN: 4010220025178
  • Supplier number: ERDI D107-250-SB
Length (blade)
42 mm; 1 5/8 inch
Overall length
250 mm
Max.thickness (600n/mm²)
1 mm